כלכלה וחשבונאות משפטית

כתובת: בן גוריון 2, הרצליה מייל: boaz@yifatbr.com

לשיחת ייעוץ חייגו

אודות יפעת כלכלה וחשבונאות משפטית

משרדנו הינו מהמובילים בתחום החשבונאות החקירתית. הסוד לכך טמון ביתרונותינו:

 • בזכות המקצועיות
  אנו מציעים שילוב של מומחיות כלכלית, אופי בוחן וחקרני, מיומנויות חקירה ייחודיות וידע עסקי נרחב בתחומים הרלוונטיים. אנו פועלים בשיתוף פעולה הדוק עם הלקוח ועורך דינו, ומביאים את מלוא הניסיון והידע שלנו על מנת לסייע בכל מקרה ומקרה בהתאם לנסיבותיו. רואי החשבון במשרדנו הם הטובים ביותר בתחום ויודעים לאתר במאגרי הנתונים החשבונאיים, יהיו אשר יהיו, את הנדרש להם לצורך ניהול חקירה מהירה, יעילה, דיסקרטית וחסכונית.
 • בזכות ההתמקדות
  בניגוד למשרדים אחרים, עבורם החשבונאות החקירתית מהווה תחום עיסוק צדדי, מתמקד משרדנו בתחום החשבונאות החקירתית בלבד, בקביעות ומדי יום. כדי להצליח בכך, משלב משרדנו את המומחיות הפיננסית של רואי החשבון, את יכולות החקירה ואת האינטואיציה הנרכשת של חוקרי הונאות ומעילות מנוסים. כחלוצים בתחום החשבונאות החקירתית, אנו פועלים ללא לאות להעלאת הרף המקצועי ולחדשנות מתמדת, מקוריות ויצירתיות.
 • בזכות הניסיון
  לשותפי המשרד למעלה מ- 30 שנות ניסיון בחשבונאות החקירתית על מגוון היבטיה – הכנת חוות דעת מומחה במגוון נושאים, סיוע כלכלי וחשבונאי לעורכי דין בתיקים מורכבים ומסובכים, איתור מעילות והונאות, חקירות לאיתור הלבנת הון וחקירות מיוחדות. ניסיון זה נצבר במהלך שנות עבודה רבות ושירות ביחידות האכיפה הממשלתיות השונות, היחידה הארצית לחקירות הונאה ומחלקת החקירות של אגף מס הכנסה – כמו גם לצד עבודה רבת שנים עם משטרת ישראל, רשות ניירות ערך, משרד האוצר וגופי חקירה נוספים. בזכות חקירות מוצלחות רבות, נהנה צוות המשרד מאמונם המלא של גופים אלה וממשיך ללוותם על-פי דרישה ולסייע במסירות למשרדי עורכי-דין ולאנשי מקצוע בתחום.
 • בזכות הטכנולוגיה
  צוות המשרד מיומן בשימוש באמצעי חקירה מהמתקדמים ביותר בתחום החשבונאות החקירתית. אמצעים אלה מאפשרים לנו ליטול חלק במאבק נגד הונאות, מעילות והלבנת הון, לעמוד באתגרים המתוחכמים שמציבים בפנינו העבריינים ולהיות תמיד 'צעד אחד לפניהם'. אנו שמים דגש רב על 'עולם המחר' וממשיכים, כחלק מהמלחמה בפשיעה כלכלית מתוחכמת, להשקיע ולהתעדכן בטכנולוגיות החדשות והעדכניות ביותר.

בסופו של יום, המוניטין שלנו עומד למבחן – והתוצאות מדברות בעד עצמן. החל מחברות ציבוריות ופרטיות, דרך משרדי ממשלה וכלה ברשויות אכיפת החוק בישראל – משרדנו יפרוש בפניך, על פי דרישה, רשימה ארוכה של לקוחות מרוצים ונאמנים.

אודות מנהל המשרד – בועז יפעת

בועז יפעת, רואה חשבון בכיר ומומחה לכלכלה, חשבונאות משפטית וביקורת חקירתית, לשעבר סגן ניצב ביחידה הארצית לחקירות הונאה של משטרת ישראל. עם ניסיון של יותר מ-25 שנה בחקירות, ראיית חשבון, כלכלה ופיננסים, ואחרי שנים של התמחות ממוקדת בענף הביקורת החקירתית, הקמתי את משרד יפעת – כלכלה וחשבונאות משפטית.

כלכלה וחשבונאות משפטית: חוות דעת מומחה, חקירת מעילות והונאות

אנו מתמחים בסיוע לעורכי דין המייצגים לקוחות בפתרון בעיות כלכליות חשבונאיות במסגרת הליכים משפטיים. כמו כן, אנו מסייעים לחברות וארגונים רבים בישראל להתמודד עם מקרי הונאות, מעילות והלבנות הון על ידי איתור ומניעה, ביצוע חקירות כלכליות מקיפות וכתיבת חוות דעת כלכליות או חשבונאיות לצורך הגשת תביעה במקרה של נזק כלכלי משמעותי לארגון, הגשת תלונות במשטרה והתמודדות מול חברות הביטוח.

אם הארגון שלכם זקוק לחוות דעת כלכלית או חוות דעת חשבונאית לבית המשפט, חקירת מעילות, הונאות או בעיות פיננסיות אחרות הדורשות התערבות של מומחים, אתם מוזמנים לפנות אלינו לתיאום פגישה.

בברכה,
רו"ח בועז יפעת
יפעת כלכלה וחשבונאות משפטית
052-2737353