כלכלה וחשבונאות משפטית

כתובת: בן גוריון 2, הרצליה מייל: boaz@yifatbr.com

לשיחת ייעוץ חייגו

תחומי עיסוק

משרד יפעת כלכלה וחשבונאות משפטית חקירתית מציעים ללקוחותינו פתרון מלא ומקיף, מתוך מטרה לספק מענה לכל צרכיהם, לחסוך להם טרדות וזמן – ולהעניק להם שקט נפשי. לכן, אנו פורשים בפניכם סל נרחב של שירותים, על-פי צרכיכם ודרישותיכם

 • חוות דעת מומחה לכלכלה וחשבונאות
  במסגרת ההליכים המשפטיים בהם אתם מעורבים – הן כתובעים והן כנתבעים – הנכם נדרשים לא פעם, לצורך הוכחת טענותיכם, להצטייד בחוות דעת של מומחה לכלכלה וחשבונאות. בתי המשפט נוטים להעניק משקל רב לחוות הדעת של מומחה מיומן ובעל-שם, והדבר עשוי להכריע את תוצאות המשפט.
 • חקירות מעילות והונאות
  מעילות, גניבת נכסים (מוחשיים ובלתי מוחשיים) והונאות כספיות הן עבירות כלכליות נפוצות, המבוצעות מדי יום על-ידי עובדים ומנהלים בכל הדרגים, ספקים ולקוחות. כתוצאה מכך מפסידות חברות כסף רב, וכל יום שעובר ללא גילוי ההונאה או המעילה מביא עמו נזק עצום.
 • ייעוץ בהליכים משפטיים
  כישורינו הייחודיים בתחום החשבונאות החקירתית, כמו גם ידיעותינו וניסיוננו המצטברים, מאפשרים לנו לספק לכם ייעוץ כלכלי וחשבונאי לאורך ההליך המשפטי – מתחילתו, שלב הכנת כתב התביעה או כתב ההגנה, דרך הדיונים המשפטיים ועד לשלב הסיכומים.
 • סקרי חשיפה להונאות
  אנו במשרד יפעת חשבונאות חקירתית מאמינים כי ישנם "סימנים מעידים" רבים – לעיתים גם כאלה הנראים זניחים – העשויים לסייע לכם לאתר מעילות והונאות, כבר בשלבים המקדמיים שלהן. לכן, אנו שמים דגש גם על חשבונאות חקירתית מונעת, במטרה לאפשר לארגונכם להתנהל בצורה נבונה ולהיערך מראש לכל אירוע.
 • ביקורת פנים
  הביקורת הפנימית מסייעת לארגון להשיג את מטרותיו ויעדיו וזאת באמצעות זיהוי הסיכונים, בחינת אפקטיביות ניהול הסיכונים והבקרות הקיימות, וייעול תהליכים בחברה.
 • בדיקת נאותות (Due Diligence)
  בדיקת נאותות (Due Diligence) מוזמנת על-פי רוב ע"י משקיע, המעוניין לאמת מידע אודות חברה בטרם ינהל עמה פעילות עסקית. הבדיקה מאפשרת היכרות יסודית ומעמיקה עם החברה הנבדקת.
 • סקרי ציות
  פעילותם של חברות וארגונים רבים – כגון בנקים, בתי השקעות וגופים פיננסיים נוספים תלויה בקבלת רישיונות ובפיקוח שוטף של הרגולטור. במרבית המקרים מותנים רישיונות אלה בעמידה נוקשה בהוראות החוק, כמו גם בחוזרים והנחיות של הרגולטור
 • פירוקים וכינוסים
  לצוות משרדנו ניסיון רב בסיוע חשבונאי וחקירתי בהליכי כינוס נכסים, פירוקים וניהול מיוחד. בנוסף, באפשרותנו לסייע לכונסי נכסים ומפרקים בביצוע חקירות מורכבות, במקרים בהם נתגלה חשד להברחת נכסים או לרשלנות נושאי משרה ויועצים חיצוניים.
 • ייעוץ לדירקטורים
  צוות המשרד מתמחה בעריכת בדיקות עצמאיות ומעמיקות, במגוון נושאים שונים הדורשים את החלטתם של הדירקטורים בחברה. אנו נסייע לנושאי המשרה לשפר את תפקודם המקצועי ולהקטין את חשיפתם לתביעות בגין רשלנות. אנו כאן על-מנת לעמוד לרשות הדירקטורים ולוודא שהם עומדים בדרישות החוק, ובפרט במישור החשבונאי.
 • תשקיף מטעה
  כחלק משירותי המשרד, אנחנו מסייעים בבדיקות מצגים מטעים בתשקיפים. במידה ואנחנו מוצאים מצגים מטעים, ועורכי הדין מחליטים להגיש תביעה, אנחנו מכינים חוות דעת מומחה המצביעה על ההטעיות בתשקיף, ומסייעים גם בחישוב הנזק למשקיעים. קראו עוד על תשקיף מטעה.
 • חילוט רכוש בהליך פלילי
  המשטרה רוצה לחלט כספים של לקוחותייך – בדוק הבקשה בקפדנות ואל תוותר בקלות! מקורה של סנקציית החילוט היא בפקודת הסמים המסוכנים והיא "יובאה" לחוק לאיסור הלבנת הון. פניה לבית המשפט לחילוט או עיקול על נכסים צריכה להיתמך בבקשה חתומה בידי פרקליט מחוז.. קראו עוד על חילוט רכוש בהליך פלילי.
 • הערכת נזק בעקבות הפרת פטנט
  הפרו את הפטנט שלכם ונגרם לכם נזק? תבעו אתכם בגין גרימת נזק כתוצאה מהפרת פטנט? קראו עוד על הערכת נזק בגין הפרת פטנט